Ремонт супутникових тюнерів: 5 кроків які потрібно знати перед ремонтом тюнера

Насамперед визначтеся з несправністю тюнера, ресивера), для цього проробіть наступні кроки:

  1. Перевірте, чи надходить харчування до ресивера (тюнера), можливо просто відійшла вилка з розетки.
  2. Є індикація на тюнері, управляється чи ресивер з кнопок на самому тюнері (можливо не робочий пульт управління)
  3. Підключена антена до тюнера і в правильний чи гніздо, часто цей роз'єм підписаний LBN IN
  4. Перемикань телевізор у режим відеовходу, у випадку декількох відеовходів і перемикач повинен стояти в потрібній позиції.
  5. Є при завантаженні ресивера логотип на екрані телевізора, дуже часто це просто переламаний сполучний шнур.

    Якщо Ви перевірили все це і досі не отримали бажаного результату у вас є 2 варіанти, або відновити це ресивер самостійно , але це потребує навичок в радіотехніці і деякий інструмент, або звернути до нашого фахівця для вирішення проблем зі супутниковим тюнером.

    Тепер трохи докладніше про пунктах самостійної діагностики:

Перевірте, чи надходить харчування до ресивера (тюнера), можливо просто відійшла вилка з розетки.

Нету контакта вилки с розеткой

    Дуже часто встановлюють розетки європейського стандарту і з часом контакти розетки в результаті використання вилок європейського стандарту, контакти трохи розходяться і якщо включити вилку з тонкими контактами в розетку з такими контактами, просто не може бути стабільного з'єднання єднання з мережею 220В. Альо іноді зустрічаються випадки що в розетці контакти мають дуже маленьку площу охоплення і якщо трапилася така розетка а вилка тюнера не з досить короткими неізольованими штирями, просто немає контакту, бо контакти розетки потрапляють на пластикову частину вилки, а=у такому випадку потрібно або не до кінця включати вилку в розетку але правильніше буде замінити електричну розетку.


    Є індикація на тюнері, управляється чи ресивер з кнопок на самому тюнері (можливо не робочий пульт управління)

    Индикатор и кнопки управления на тюнере 4150

Часто буває що несправність зводиться з ремону або заміні пульта управління або навіть банально до заміни батарейок в пульті управління.

Перевірте, чи є індикація на супутниковому ресівері і якщо вона є, спробуйте управляти кнопками на тюнері (якщо є такі) і почніть з кнопки включення живлення. Альо якщо кнопок управління нету, що зустрічається останнім часом дуже часто, перевірте працездатність самого пульта управління, це зробити досить просто, маючи при собі мобільний телефон, просто спрямуйте пульт на включену камеру на телефоні і понатискайте на кнопки пульта. на камері повинні побачити мигання світлодіода.


    Підключена антена до тюнера і в правильний чи гніздо, часто цей роз'єм підписаний LBN IN

Антенный вход на спутниковом ресивере

Перевірте, чи добре під'з'єднано кабель від супутникової тарілки до тюнера, він повинен бути добре прикручений роз'ясненнями об'ємом F-типу до входу тюнера, не просто вставлена а саме прикручена. Часто під час ремонту або прибирання в будинку або квартирі ми знімаємо тюнер, відкручуючи кабель від роз'ясненнями єму а потім просто вставивши його, забуваємо прикрутити а тут повинен бути надійний контакт, так як на супутникову антену з тюнера передається керуючу напругу.


Перемикань телевізор у режим відеовходу, у випадку декількох відеовходів і перемикач повинен стояти в потрібній позиції.

Включение видеовхода с пульта

   Поширеною проблемою того, що не працює тюнер є саме не переключенный телевізор у режим відеовходу. Якщо на телевізорі видно білий шум це точно говорити що телевізор знаходиться в режимі телевізора, а не відеовходу, в такому випадку просто переведіть телевізор у режим відеовходу. Перемикається з кнопками пульта AV, Input або SOURCE, в різних моделях телевізорів вона може називатися по-різному .якщо не знайшли такий напис на пульті, читайте інструкцію до телевізора.


    Є при завантаженні ресивера логотип на екрані телевізора, дуже часто це просто переламаний сполучний шнур.

Логотип на экране телевизора

    Якщо ви впевнені, що телевізор перемикань в режим відеовходу і на тюнері є індикація і видно що тюнер управляється альо при цьому немає зображення на телевізорі, просто обесточьте тюнер і при включеному телевізорі. переведеному в відеорежим , увімкніть тюнер в мережу, на екрані має з'єднання явитися заставка ресівера, якщо цього не сталося, можливо переламаний або неробочий сполучний шнур між тюнером і телевізором.

Якщо все перераховане не допомогло Вам. далі вже тільки розтин і подальший ремонт тюнера. І тут ви вже самі приймаєте рішення, ремонтуєте самостійно або звертаєтеся в майстерню, але врахуйте, випадки спроби самостійного ремонту ви робите на свій страх і ризик, тут потрібні вже додаткові навички.

Теги: ремонт, супутниковий тюнер, ремонт тюнера, супутниковий ресивер, несправність тюнера, відремонтувати тюнер

Комментарії

Написатьи коментар