Блоки живлення та перетворювачі

THG-200
Перетворювач підвищує / понижуючого напруги 220-240В до 110-120В моделі THG-200 і його особливості.Т..

540 ₴

THG-300
Перетворювач підвищує / понижуючого напруги 220-240В до 110-120В моделі THG-300 і його особливості.Т..

784 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Блоки живлення та перетворювачі

Блок живлення - це таке собі електронний пристрій призначений для живлення електронного пристрою або будь-якої електричного кола. У нашому повсякденному житті блоки живлення нас оточують всюди Навіть якщо ми їх називаємо зовсім по-іншому, наприклад, зарядний пристрій до мобільного телефону, це також свого роду блок живлення для роботи та зарядки мобільного телефону. 

Але блок живлення необов'язково характеризується саме як зовнішній блок, він може бути складовою частиною материнської плати та вбудований в пристрій або ж може бути, наприклад, частиною люстри та прихований від людського ока. Також залізниці блоком живлення є перетворювач напруги або підвищує, або знижує напругу. Наприклад, в різних країнах напруга мережі може відрізнятися і щоб адаптувати пристрій під різні мережі якраз і потрібні перетворювачі напруги. 


Типи блоків живлення. 

Основні два типи блоків живлення це імпульсні блоки живлення і трансформаторні блоки живлення саме на них трохи й зупинимося.

Трансформаторні блоки живлення досить легко відрізнити від імпульсних через те, що вони мають переважно значну вагу, а подивившись уважно на сам блок живлення він буде складатися в основному з трансформатора, що має значні розміри, і в залежності від того треба нам змінне або постійна напруга будуть доповненої випрямлячами схемами. 

Імпульсні блоки живлення мають дуже компактний вигляд і невелика вага схема імпульсного блоку живлення також має трансформатор, але Зазвичай він дуже маленького розміру і має невелику вагу. 

Хороші трансформаторні блоки живлення будуть мати намотування мідним дротом, але при цьому ціна на такий блок живлення буде досить висока. Імпульсні блоки живлення мають суттєву перевагу в ціні, бо не включають в свою принципову схему велика кількість міді, яке в наш час коштує досить дорого. 


Призначення блоку живлення і перетворювачів. 

Основне призначення блоку живлення перетворювачів природно дати можливість пристрій працювати без акумуляторів і батарей. Тут якраз ми і розглянемо варіанти різних блоків живлення і перетворювачів. 

Ми повинні чітко розуміти що не існує єдиного блоку живлення для всіх наших пристроїв якими ми користуємося. Не можна купити один блок живлення або перетворювач і користуватися ним для того, щоб живити всі наші домашні або робочі прилади, або пристрою. Фактично для кожного пристрій повинен бути свій блок живлення. Крім того, що блоки живлення можуть мати різні штекера для підключення до обладнання так блоки живлення ще розрахований на різну напругу і різну потужність, що слід враховувати при підборі потрібного вам джерела живлення. Якщо ви сумніваєтеся у виборі потрібного вам блоку живлення, із задоволенням Вам допоможуть купити потрібний, по напрузі та потужності, блок живлення, фахівці магазину "Будинок радіоаматора". 


Відгуки про товар