Оловоотсосы

222
Відсмоктування припою до ZD-915 - це запасний пістолет-розпилювач для станції ZD-987, ZD-915, ZD-917..

645 ₴

222
Оловоотсос (екстрактор припою) ZD-108K виконаний з якісного пластика. Служить для видалення надлишкі..

114 ₴

ZD-809T
Оловоотсос (екстрактор припою) ZD-809T виконаний з високоякісного пластику має антистатичні властиво..

65 ₴

225
Оловоотсос електричний ZD-210, 40W для пайки. Особливості: Напруга живлення: 220 В; Споживана потужн..

162 ₴

ZD190
Оловоотсос помповий ZD-190 для припою або, як його ще називають, екстрактор припою служить для видал..

48 ₴

224
Оловоотсос помповий ZD-208, пластиковий призначений для видалення припою при розпаювання або выпайке..

55 ₴

ZD192
Поршневий оловоотсос ZD-192 з суцільнометалевим корпусом завдовжки 195 мм Оснащений резрвуаром для з..

97 ₴

ZD192A
Поршневий оловоотсос ZD-192A з суцільнометалевим корпусом завдовжки 195 мм Оснащений резрвуаром для ..

97 ₴

ZD194
Поршневий оловоотсос ZD-194 довжиною 195 мм Оснащений резервуаром для знятого припою. Вага: 64 р...

97 ₴

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Оловоотсосы

Оловоотсос - це пристрій призначений для видалення припою, методом створення вакууму в місці, де потрібно очистити майданчик від припою. Оловоотсосы бувають з нагрівачем і без, а також можуть бути механічними або у вигляді паяльної станції, з вбудованим вакуумним компресором. У великому асортименті оловоотсосы представлені в інтернет-магазині WST і за низькою ціною.

Принцип роботи оловоотсоса - розрідження повітря разом видалення припою, при цьому припій попередньо повинен бути розплавлений. WhatsApp обладнаних нагрівачі робота сильно спрощується так як при дотику контактної майданчики нагрівач розплавляє припій і і допомогою натискання кнопки поршня або вакууму легко видаляється припій. у моделях не оснащені нагрівальним елементом спочатку попередньо паяльником потрібно розплавити припій І тільки після цього вже застосувати відсмоктування.

Механічний відсмоктувач має просту конструкцію і складається з колби, для збору припою, в якій знаходиться рухомий поршень, який створює розрідження повітря під дією натяжна пружини, і наконечника. У моделях з нагрівачем біля наконечника ще розташовується сам нагрівач розігріваючий наконечник до температура плавлення припою.

Станція для відсмоктування припою має трохи більш складну конструкцію і складається з блоку управління, в якому розташований вакуумний компресор і блок управління нагрівача наконечника, а також вакуумного пістолета, який в свою чергу складається з наконечника з нагрівачем, вакуумної камери, яка служить для збору припою, і рукояті з курком для активації вакууму.

Купити оловоотсос рекомендуємо всім хто займається ремонтом електроніки так як він сильно полегшує роботу, пов'язану з очищенням контактних майданчиків від припою. В інтернет-магазині "Будинок радіоаматора" оловоотсосы мають високу якість і низьку вартість.