Олововідсмоктувачі

ZD552A
Відсмоктування припою ZD552A - це надійний та ефективний запасний пістолет-відсмоктувач, спеціально ..

891 ₴

ZD108K
Олововідсмоктувач (екстрактор припою) ZD-108K виконаний з якісного пластика. Служить для видалення н..

166 ₴

ZD809T
Олововідсмоктувач (екстрактор припою) ZD-809T виконаний з високоякісного пластику має антистатичні в..

95 ₴

ZD210 40W
Оловоотсос електричний ZD-210, 40W, є незамінним інструментом для видалення надлишків свинцевого при..

237 ₴

ZD190
    Оловоотсос помповий ZD-190, також відомий як екстрактор припою, є незамінним..

78 ₴

ZD208
Оловоотсос помповий ZD-208, пластиковий призначений для видалення припою при розпаювання або выпайке..

80 ₴

ZD192
Поршневий оловоотсос ZD-192 з суцільнометалевим корпусом завдовжки 195 мм Оснащений резрвуаром для з..

116 ₴

ZD192A
Поршневий оловоотсос ZD-192A з суцільнометалевим корпусом завдовжки 195 мм Оснащений резрвуаром для ..

141 ₴

ZD194
Поршневий оловоотсос ZD-194 довжиною 195 мм Оснащений резервуаром для знятого припою. Вага: 64 р...

141 ₴

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Олововідсмоктувачі

Олововідсмоктувач - це пристрій призначений для видалення припою, методом створення вакууму в місці, де потрібно очистити майданчик від припою. Олововідсмоктувачі бувають з нагрівачем і без, а також можуть бути механічними або у вигляді паяльної станції, з вбудованим вакуумним компресором. У великому асортименті олововідсмоктувачі представлені в інтернет-магазині WST і за низькою ціною.

Принцип роботи олововідсмоктувача - розрідження повітря разом видалення припою, при цьому припій попередньо повинен бути розплавлений. Олововідсмоктувачі обладнані нагрівачами, робота сильно спрощується так як при дотику контактні майданчики нагрівач розплавляє припій і допомогою натискання кнопки поршня або вакууму легко видаляється припій. у моделях не оснащені нагрівальним елементом спочатку попередньо паяльником потрібно розплавити припій І тільки після цього вже застосувати відсмоктування.

Механічний відсмоктувач має просту конструкцію і складається з колби, для збору припою, в якій знаходиться рухомий поршень, який створює розрідження повітря під дією натяжної пружини, і наконечника. У моделях з нагрівачем біля наконечника ще розташовується сам нагрівач розігріваючий наконечник до температури плавлення припою.

Станція для відсмоктування припою має трохи більш складну конструкцію і складається з блоку управління, в якому розташований вакуумний компресор і блок управління нагрівача наконечника, а також вакуумного пістолета, який в свою чергу складається з наконечника з нагрівачем, вакуумної камери, яка служить для збору припою, і рукояті з курком для активації вакууму.

Купити олововідсмоктувач рекомендуємо всім хто займається ремонтом електроніки так як він сильно полегшує роботу, пов'язану з очищенням контактних майданчиків від припою. В інтернет-магазині "Будинок радіоаматора" олововідсмоктувачі мають високу якість і низьку вартість.

Відгуки про товар