Оплата

Оплата: Зручні способи оплати вашого шопінгу на wst.in.ua

 
Оплата є однією з окремих сторінок під час онлайн-шопінгу. Вибір правильного способу оплати є вирішним моментом для багатьох клієнтів, після чого пов'язано з безпекою, зручністю та впевненістю в дійсності покупки. В інтернет-магазині wst.in.ua ми робимо все можливо, щоб забезпечити широкий спектр варіантів оплати, щоб ви могли обрати найбільш зручний для вас метод. У нас доступні наступні методи оплати:
 
Післяплата: Ми розуміємо, що іноді вам можна буде зручно сплатити за товари після їх отримання. Тому ми пропонуємо вам метод оплати "накладених платіж". За допомогою цього способу ви можете оплатити своє замовлення готівкою під час отримання від кур'єра. Заздалегідь вам потрібно буде внести аванс розміром 100 грн, щоб підтвердити вашу серйозність замовлення.
В разі відмови від замовлення або протермінування строків безкоштовного зберігання аванс не повертається, а буде використаний на погашення вартості доставки
 
Готівковий розрахунок:: якщо ви надаєте перевагу оплаті готівкою, ви можете відвідати наш фізичний магазин, щоб зробити покупку та сплатити готівку на місці. Ми маємо розташований магазин в зручному місці, де ви можете отримати допомогу від наших співробітників і побачити товар особисто перед покупкою, адреса магазину в розділі "Контакти".
 
Переказ на картку: Інтернет-магазин wst.in.ua приймає оплату через переказ на картку. При оформленні замовлення ви можете отримати реквізити наш банківський рахунок. Ви можете здійснити переказ через систему Інтернет-банкінгу або відвідати відділення банку для здійснення оплати. Після отримання оплати ми відправимо вам підтвердження і надішлемо замовлення.
Цей спосіб був доданий для спрощення оплати, але потім ця оплата буде перерахована за вас на наш рахунок ФОП
Доступна оплата на Монобанк та Приват. 
 
Оплата за реквізитами: Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо можливість замовлення шляхом отримання нашого банківського рахунку, використовуючи в оплаті вказані реквізити. Ви можете здійснити оплату через систему інтернет-банкінгу або відвідати банк, щоб здійснити переказ. Після успішної оплати ми підтвердимо отримання коштів і надішлемо ваше замовлення.
 
Важливо відзначити, що всі методи оплати, які пропонуються в інтернет-магазині wst.in.ua, є безпечними та надійними. Ми приділяємо велику увагу захисту ваших фінансових даних та забезпеченню конфіденційності операцій.
 
Завдяки різноманіттю способів оплати, ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для наших клієнтів. Ви можете обрати той спосіб оплати, який найбільше відповідає вашим потребам та впевненості. Якщо ви маєте будь-які питання щодо оплати, наша команда готова надати вам допомогу і консультацію.
 
wst.in.ua - ваш надійний партнер для шопінгу зі зручними методами оплати!