Термофени

ZD8907
Опис ПОРТАТИВНОГО ФЕНА ZD-8907 З РК-ДИСПЛЕЄМУ комплекті з феном ZD-8907 ви купуєте:Фен ZD-8907Підста..

2,284 ₴

ZD508
Термофен Zhongdi ZD-508 призначений для розігріву, безконтактної пайки і випалу різних деталей. А та..
HDR -

850 ₴

HDR -
ZD509
Термофен Zhongdi ZD-509 призначений для розігріву, безконтактної пайки і випалу різних деталей. А та..

894 ₴

ZD510
Термофен Zhongdi ZD-510 призначений для нагріву термозбіжних трубок, розігріву предметів, зняття лак..
HDR -

1,221 ₴

HDR -
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Термофени

Термофен - це досить простий пристрій, що складається з нагрівача і нагнітача повітря. Термофени бувають як будівельні так і радіотехнічні, але на цьому їх сфера застосування не закінчується. Крім застосування термофену в будівництві та радіотехніки їх також часто використовують для рукоділля та ремонту бамперів і пластикових деталей. Купити термофен можна в нашому інтернет магазині WST, де перед покупкою обов'язково проконсультують.

За принципом дії термофен дуже схожий на побутовий фен для сушіння волосся, єдине що межа нагнітається температури у термофену значно вище, але зустрічалися випадки, коли люди застосовували будівельний термофен і в побутових умовах, так як багато термофен і мають регулювання температури

Вартість термофену може істотно відрізнятися залежно від його комплектації, параметрів і характеристик. Деякі сни продаються без додаткових аксесуарів і в звичайній картонні упаковці, інші ж мають в комплекті різні насадки, скрипки і навіть кейси для перенесення, на такі термофени природно і ціна буде значно вище.

Відгуки про товар