Термофени

ZD8907
Опис ПОРТАТИВНОГО ФЕНА ZD-8907 З РК-ДИСПЛЕЄМ У комплекті з феном ZD-8907 ви купуєте: Фен ZD..

2,169 ₴

8858
Паяльний фен 8858 - це потужна термоповітряна паяльна станція, яка забезпечує широкий діапазон темпе..

1,230 ₴

ZD508
Термофен Zhongdi ZD-508 призначений для розігріву, безконтактної пайки і випалу різних деталей. А та..

853 ₴

ZD509
Термофен Zhongdi ZD-509 призначений для розігріву, безконтактної пайки і випалу різних деталей. А та..

897 ₴

ZD510
Термофен Zhongdi ZD-510 призначений для нагріву термозбіжних трубок, розігріву предметів, зняття лак..

1,226 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Термофени

У категорії "Термофени" на wst.in.ua ви знайдете широкий вибір якісних та надійних термофенів за доступними цінами. Термофен - це потужне та універсальне обладнання, яке дозволяє проводити різні термозбіжні роботи, ремонт електроніки, сушіння, формування пластику та багато іншого.


У нашому каталозі представлені різні моделі термофенів з різною потужністю, функціональністю та додатковими можливостями. Ви зможете вибрати відповідний термофен відповідно до ваших вимог та завдань.


У нас ви знайдете термофени з регульованою температурою, які дозволяють точно встановити потрібну температуру відповідно до вимог вашого проекту. Крім того, деякі моделі мають додаткові функції, такі як регулювання швидкості потоку повітря, програмні налаштування, LCD-дисплей і багато іншого.


Купуючи термофен на wst.in.ua, ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, щоб надати вам висококласне обладнання.


Ціна на термофени у нашому каталозі дуже конкурентоспроможна, що робить їх доступними для широкого кола покупців. Ви можете порівняти різні моделі та вибрати оптимальне співвідношення ціни та якості.


Не проґавте можливість придбати високоякісний термофен за привабливою ціною. Купуйте термофен на wst.in.ua та отримайте надійний інструмент для своїх термозбіжних та інших робіт.

Відгуки про товар