Доставка та Оплата

Інтернет каталог wst.in.ua самостійно не займається доставкою але ми працюємо з більшістю служб доставки або ж можна забрати товар прямо з нашого магазину.

Більш детально різних типів доставки :

Нова пошта

Ми безкоштовно доставляємо замовлені товари у відділення нової пошти після відправки вам буде надіслано товарно-транспортна накладна Я у вигляді SMS або листи на пошту. страхування вантажів здійснюється за погодженням з клієнтом або ж на повну суму якщо сума не визначена. за збереження і цілісність посилок відповідають менеджери і комірники компанії нова пошта .

Переконливе прохання при одержанні товарів на складі видачі уважно перевіряйте цілісність товару та пакування. у разі пошкодження товару перевізником ми не несемо відповідальності і не компенсує вартість товару цим займається безпосередньо логістична компанія.


Делівері

  Компанія Делівері один з лідерів на ринку вантажоперевезень до складу компанії ми доставляємо товари безкоштовно на подальше відправлення за тарифами перевізника. навантаження можливо страховка до якщо замовник не обговорювали суму страховки Ми завжди страхуємо на повну вартість будьте уважні. При отриманні товару Переконливе прохання уважно оглядати отримані посилки на предмет пошкоджень і відсутніх елементів. ми несемо відповідальності за пошкоджений товар перевізників і не компенсуємо його вартість.


Meest 

До складу компанія Meest ми доставляємо товари абсолютно безкоштовно на подальше тарифікація по прайсу перевізника. при отриманні вантажу будьте уважні і оглядаєте вантаж на наявність ушкоджень так як компанія Перевізник бере на себе гарантійні зобов'язання з цілості й схоронності товару Під час перевезення.


Укрпошта

  Один з найдавніших перевізників на ринку України доставляє вантажі навіть найвіддаленіші населені пункти ти має відносно невеликі тарифи.

з перевізником Укрпошта ми тимчасово не працюємо.


 

Самовивіз

Замовлені товари завжди можете самостійно забрати з нашого магазину де я при вас її роздруковують перевірять І запам'ятай повний необхідні документи

самовивіз Це самий надійний спосіб забору товару Де ви будете впевнені в цілісності товару та його якості
Оплата

Ми приймаємо декілька видів оплати, перерахуй всі по порядку:


Готівкою при отриманні

  Найпростіший і надійний спосіб розрахуватися за отриманий товар здійснюється безпосередньо в магазині при отриманні товару.


Післяплата

Деякі транспортні компанії підтримують післяплата, тобто ви можете розрахуватися за придбаний вами товар безпосередньо з фірмою-перевізником.

Зверніть увагу! Ми здійснюємо післяплата тільки за часткову передоплату у розмірі 2% від вартості замовлення, але не менше 200 гривень. Ця сума піде на погашення доставки в разі якщо ви не заберете з якихось причин замовлення


Оплата на карту

на сьогоднішній день напевно самий просунутий спосіб Це оплата на банківську карту. виставляються реквізити для оплати тільки Після вибору товару та узгодження всіх нюансах угоди


Оплата за рахунком

Якщо у вас немає можливості розрахуватися готівкою і ви не маєте банківської карти або не хочете здійснювати будь-які транзакції з її участю, ви можете заплатити за товар на розрахунковий рахунок, розрахунковий рахунок видається покупцю після додавання товару в корзину і оформлення покупки.