Перемикачі клавішні

MRS-102A
Перемикач MRS-102A "" призначений для комутації електричних ланцюгів. Трьохконтактний. Є фіксація по..
Количество контактов - 3
Переключатель - ON-ON
Рабочий ток, А - 6

23 ₴

Количество контактов - 3
Переключатель - ON-ON
Рабочий ток, А - 6
11-0219OR
Перемикач вузький IRS-101-1С", призначений для комутації електричних ланцюгів. Трьохконтактний. Є фі..
Количество контактов - 3
Переключатель - ON-OFF
Рабочий ток, А - 15

9 ₴

Количество контактов - 3
Переключатель - ON-OFF
Рабочий ток, А - 15
11-0503RD
Перемикач вузький IRS-101-1С, призначений для комутації електричних ланцюгів. Трьохконтактний. Є фік..
Количество контактов - 3
Переключатель - ON-OFF
Рабочий ток, А - 15

23 ₴

Количество контактов - 3
Переключатель - ON-OFF
Рабочий ток, А - 15
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Перемикачі клавішні

Клавішний перемикач – це технічний пристрій, за допомогою якого відбувається замикання і розмикання електроланцюга в потрібний момент. При натисканні на клавішу відбувається комутація з одного контакту на інший. Також замість переривання електричного ланцюга відбувається перекидання контактів і створення нової ланцюга.

Клавішний перемикач активно застосовується в промислових цілях та в побуті. З його допомогою виконується виготовлення всілякого обладнання, що дає можливість керувати ним. При зміні його положення відбувається управління струмом електроланцюга або розрив і з'єднання ланцюга живлення. Завдяки установці таких кнопок можна не тільки активувати обладнання, але і змінювати режим його роботи.

На сайті WST.IN.UA вони представлені у різній колірній гаммі і з підсвічуванням, що дає можливість монтувати їх на щитах управління. Підсвічування клавіші дозволяє візуально контролювати положення вимикача. При використанні тієї або іншої моделі встановлюється оснащення в ланцюгах з струмами до кількох десятків ампер.

Тонкощі пристрої перемикачів

Перемикач має не менше двох контактів. Один з них служить загальним, а решта – перекидними. Особливість роботи полягає в перекиданні контакту з одного ланцюга на іншу. Завдяки таким перемикачам освітлення можна міняти з різних місць, а також з'єднується кілька електромереж. В основному вони використовуються для приміщень з великою площею, наприклад, як виробничі цехи, склади, стадіони, багаторівневі будівлі, довгі коридори.

При з'єднанні декількох перемикачів в різних місцях важливо не порушити план з'єднання електропроводки і враховувати допустима напруга ланцюга.

Включення і вимикання рокерного перемикачі для душу здійснюється шляхом переміщення рухомої частини в певне положення. Зміна положення клавіші виконується з фіксацією або без фіксації її положення. Струмоведучі елементи перемикачів виготовлені зі сплаву міді, а контакти – з срібла. Для роботи підсвічування взято світлодіод, лампа розжарювання.

Можна з'єднувати перемикач 1 клавішний з аналогічним приладом в одному корпусі з двома полюсами. В асортименті представлені моделі прямокутної, круглої і овальної форми 15А і 6А. Зносостійкість обладнання не менше 10 000 циклів. Це гарантує надійну роботу перемикача 2 клавішного протягом 2 років з моменту покупки, що підтверджується необхідною документацією.