Цифровий термогігрометр HTC-2 з виносним датчиком температури

Виробник: Китай
Модель: HTC2
200 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Термогігрометр HTC-2 з виносним датчиком температури - це сучасний та універсальний пристрій, який дозволяє вимірювати температуру та вологість в приміщенні з використанням додаткового виносного датчика температури. Завдяки цій функції, ви можете розмістити датчик температури в потрібному місці, наприклад, біля вікна або в іншому місці, яке ви хочете виміряти.

HTC-2 забезпечує точні вимірювання температури та вологості і має зручний дисплей, де ви можете бачити обидва показники одночасно. Пристрій також має функцію збереження максимальних та мінімальних значень, що дозволяє вам відстежувати зміни клімату протягом дня.

З термогігрометром HTC-2 з виносним датчиком температури ви можете зручно контролювати температуру та вологість в різних місцях приміщення одночасно. Це особливо корисно, якщо ви маєте потребу вимірювати температуру в різних точках кімнати або в різних приміщеннях.

Замовте термогігрометр HTC-2 з виносним датчиком температури на WST та забезпечте собі зручний та точний контроль над кліматом у вашому оточенні.
Метеостанція з годинником, будильником і вуличним датчиком + батарейки

HTC-2 - це багатофункціональна метеостанція з РК-дисплеєм і зовнішнім датчиком на кабелі довжиною близько 1,5 м.

Пристрій відображає

Температура в приміщенні
зовнішня температура
Вологість
Час і дата
Дуже проста операція, за допомогою 3 кнопок на передній панелі ми можемо встановити час, дату, встановити будильник і відобразити мінімальну та максимальну температуру.

Крім того, на задній панелі є кнопка для зміни відображуваної температури  в градусах Цельсія (ºC) або  Фаренгейта (ºF) .

Пристрій має монтажний отвір для підвішування на стіні та підставку, завдяки якій його можна розмістити будь-де (стіл, письмовий стіл, меблі тощо)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно
Рекомендовані товари