Кліматична техніка

HFS-1216B
Стильний дизайн і доступні кольори зроблять наш вентилятор легко вписатися в будь-який тип приміщенн..

581 ₴

HFS-1216G
Стильний дизайн і доступні кольори зроблять наш вентилятор легко вписатися в будь-який тип приміщенн..

581 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Кліматична техніка

Настільні вентилятори

Робота в перегрітих приміщеннях без кондиціонера виразно менш ефективна і більш утомлива. Недолік свіжого повітря викликає сонливість, головні болі, проблеми з концентрацією уваги і дратівливість. Рішенням в цьому випадку може бути невеликий настільний вентилятор, завдяки якому ми будемо відчувати освіжаючий прохолодний вітерець протягом дня. Найбільшою його перевагою є висока мобільність - ми можемо легко перемістити його в інше місце і навіть упакувати у відпустку - і низька ціна, а недоліком є його низька ефективність. У магазинах знайдеться безліч моделей портативних вентиляторів, але найбільш цікавими є ретро-оформлені і мінімалістичні версії. Деякі вентилятори можуть бути підключені через USB-кабель або прикріплені до краю столу спеціальним затиском.

 

Підлогові вентилятори

Підлогові моделі ідеально підходять для невеликих квартир або на терасі, а також скрізь, де вентилятор використовується сезонно. Щоправда, вони займають багато місця, але їх легко переставляти (особливо коли ви вибираєте модель на колесах), а після літа складайте і зберігайте в гаражі або шафі. Завдяки великим розмірам потужність підлогових вентиляторів набагато більше, ніж у настільних моделей, і, крім того, вони не тільки створюють вибух холодного плями, але і змушують повітря переміщатися по всій кімнаті. У магазинах ви знайдете стоячі вентилятори з трьома або чотирма пропелерами, на телескопічній ніжці з регульованим положенням та кутом нахилу голови, а також на низькому підставі ( так звані циркуляторы ). Моделі колон - цікаве рішення, що складається з декількох маленьких вентиляторів, розташованих один під іншим.

Стельові вентилятори

Стельові моделі добре працюють в просторих приміщеннях з високою стелею. Обертаються - обов'язково вліво - дерев'яні або металеві гвинти призводять повітря в рух і, таким чином, знижують температуру у всій кімнаті. Їх найбільша перевага в тому, що вони абсолютно безпечні для дітей, тому що вони знаходяться поза межами їх досяжності. Більш того, вони також можуть бути використані взимку для розподілу теплого повітря(і зменшити рахунки за опалення до 30%!). На жаль, в невеликих житлових кімнатах стельові вентилятори можуть справити незабутнє враження. Після того, як моделі були запущені, потягнувши за нитку, сучасні включаються за допомогою пульта дистанційного керування або перемикача на стіні. У магазинах ви знайдете моделі з вбудованим освітленням, які можна встановити замість люстри, а також з різнокольоровими пропелерами.

Як вибрати вентилятор?

Незалежно від того, яку модель ви виберете, варто перевірити потужність вентилятора, тому що чим вона вище, тим ефективніше вона буде. Також слід враховувати дальність дії пристрою (стандартно воно становить від 500 м до 800 м), робочий об'єм не повинен перевищувати 50 дБ) і воно дозволяє регулювати швидкість обертання гребного гвинта і положення головки. Якщо у нас більш багате портфоліо, ми можемо вибрати пілотну модель з нічним режимом, іонізацією повітря або ароматерапією (зі спеціальним резервуаром для ефірного масла).

 

 

 


Відгуки про товар