Паяльна станція Lefavor T12+ з LCD дисплеєм на жалах T12 із вбудованим БП

Виробник: Китай
Модель: T12+ LCD
1897 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Паяльна станція Lefavor T12+ з LCD-дисплеєм на жалах T12 із вбудованим блоком живлення — це сучасний, потужний та точний інструмент для професійного та напівпрофесійного паяння. Станція поєднує високу швидкість нагріву, стабільну температуру та гнучкі налаштування, що робить її відмінним вибором для сервісних майстерень, радіоаматорів і DIY-проєктів.

Використання популярних жал T12 забезпечує чудову теплопередачу, миттєву реакцію на навантаження та високу якість пайки навіть дрібних SMD-компонентів. Вбудований блок живлення гарантує стабільну роботу без зовнішніх адаптерів.

Принцип роботи

Паяльна станція Lefavor T12+ працює за принципом цифрового керування температурою з використанням жал T12, у яких нагрівальний елемент і термодатчик інтегровані безпосередньо в жало. Це дозволяє контролеру в реальному часі вимірювати температуру та миттєво коригувати потужність нагріву.

Після задання температури мікроконтролер аналізує дані з термопари та регулює подачу напруги на жало, підтримуючи стабільну температуру незалежно від теплового навантаження. Завдяки цьому паяльник швидко відновлює температуру при контакті з масивними доріжками або компонентами.

Додаткові режими сну, автоматичного вимкнення та підвищення температури (Boost) дозволяють зменшити знос жала, економити енергію та підвищити зручність у роботі.

Налаштування меню

Для входу в меню утримуйте енкодер (ручку) натиснутою протягом 5 секунд.

  • P00 — Скидання до заводських налаштувань (0 / 1)
  • P01 — Посилення операційного підсилювача (200–350, за замовчуванням 230)
  • P02 — Напруга зміщення ОП (0–250 мВ, стандарт 100 мВ)
  • P03 — Параметри термопари °C/мВ (30–50, стандарт 41)
  • P04 — Крок регулювання температури (0,5 або 10 °C)
  • P05 — Час переходу в режим сну (0–60 хв)
  • P06 — Час автоматичного вимкнення (0–180 хв)
  • P07 — Корекція температури (±20 °C)
  • P08 — Режим пробудження (0 / 1)
  • P09 — Підвищення температури в режимі Boost (20–100 °C)
  • P10 — Тривалість Boost-режиму (10–250 с)
  • P11 — Автоматичне збереження параметрів

Після завершення налаштувань станція автоматично повертається в режим нагрівання. За потреби ви можете вимкнути пристрій у будь-який момент — збережені параметри залишаться активними.

Основні переваги:

  • 🔥 Швидкий нагрів та стабільна температура
  • 🎯 Висока точність завдяки жалах T12
  • 📟 LCD-дисплей з чіткою індикацією
  • Вбудований блок живлення — без зовнішніх адаптерів
  • 💤 Режими сну та автовимкнення
  • 🧰 Компактний корпус і зручна ергономіка

Технічні характеристики

Тип станції Цифрова паяльна станція
Тип жал T12
Діапазон температур 150 – 450 °C
Потужність 108 Вт
Вихідна напруга 24 В
Вхідна напруга 100 – 240 В
Розмір блоку 152 × 88 × 45 мм
Розмір дисплея 23 × 15 мм
Довжина ручки 18 см
Вага ≈ 930 г

🔥 Чому варто обрати Lefavor T12+?

  • 💎 Професійний рівень контролю температури
  • ⚡ Миттєва реакція на теплове навантаження
  • 🛠 Ідеальна для SMD, DIP та дрібних компонентів
  • 💸 Відмінне співвідношення ціни та можливостей

Паяльна станція Lefavor T12+ — це інструмент, який реально підвищує якість пайки та комфорт у роботі.

WST — магазин, де купують інструмент, який працює. Замовляйте Lefavor T12+ вже сьогодні та відчуйте різницю з першої пайки 🔥

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно
Рекомендовані товари