Випалювачі та аксесуари

ZD-725D
Змінний випалювач Zhongdi ZD-725D для станції по випалюванню Zhongdi ZD-8905. Технічні характерис..
0

245 ₴

ZD-410B
Набір для гравіювання Zhongdi ZD-410B складається з випалювача і змінних насадок. Особливості вип..
0

214 ₴

ZD-707А
Набір для гравіювання Zhongdi ZD-707А складається з випалювача і змінних насадок. Завдяки різноманіт..
Напруга живлення - 220 В
0

157 ₴

Напруга живлення - 220 В
12-0015
Набір для гравіювання Zhongdi ZD-972G складається з паяльника-випалювача, підставки і змінних насадо..
Напруга живлення -
0

460 ₴

Напруга живлення -
12.окт
Набір для гравіювання Zhongdi ZD-410А складається з випалювача і 6-ти змінних насадок.Особливості ви..
0

157 ₴

12-0013
Набір для гравіювання Zhongdi ZD-725В складається з паяльника-випалювача, підставки і змінних насадо..
0

338 ₴

12-0014
Набір для гравіювання Zhongdi ZD-972А складається з паяльника-випалювача і змінних насадок. Завдяки ..
0

563 ₴

ZD-8905
    Випалювач по дереву zd-8905 від виробника Zhongdi має досить високу ціну, ал..
0

772 ₴

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Питання про випалювачі по дереву
Випалювачі бувають паяльнікового типу і на скобі. Класичним типом вважається випалювач по дереву на скобі, наприклад: Zhongdi zd-8905
Самим дешовим випалювачем на сайті WST є модель Zhongdi ZD-410А
За допомогою випалювача можна наносити малюнки на дерево, шкіру, тканину або за допомогою випалювача можна ремонтувати і склеювати пластикові деталі.

    Достатньо актуально серед художніх ремесел по роботі з деревом декоративне випалювання. Раніше для цього використовувалися стрижні з металу, кінці яких необхідно було розкалити докрасна.

Сьогодні можна в магазинах з вузькоспеціалізованою продукцією купити будь який випалювач по дереву. Художники застосовують різні варіанти випалювання:

  • друкування;

  • малювання;

  • з допомогою відкритого полум'я або в нагрітому піску;

  • кислотами і т. д.

    З допомогою паяльника або випалювача можна робити цікаві і оригінальні вироби. Але для цього слід правильно підібрати відповідний прилад.

На що звернути увагу:

    Сьогодні інтернет-магазин WST, пропонує оригінальні моделі випалювачів по дереву. Вони поділяються на прилади з твердими пір'ям або дротяними. Перші оснащуються  насадками, ці моделі відрізняються міцністю, простотою експлуатації, доступною вартістю. Другі дають можливість у процесі змінювати температуру нагрівання, однак, холонуть і нагріваються досить довго, можуть перегріватися, рукоятка також стає досить гарячої при тривалому використанні.

    Якщо ви купуєте випалювач по дереву для своїх дітей, слід врахувати наступні поради:

  • якщо ваша дитина тільки починає собі пробувати в цьому мистецтві, вам необхідно купити випалювач по дереву для дітей класичний варіант і з мінімальним кількістю насадок;

  • на приладі повинні бути захищають від опіку опції, а також підставка для рукоятки та покриття для столу, на якому будуть виконуватися роботи;

  • слід вибирати прилади, в яких комплектації входять запасна голка або пір'я. Це допоможе випалювачем формувати малюнки по шкірі або на тканини;

  • для пирографических картин відповідним варіантом буде модель з дротяними штифтами. Ваша дитина зможе створювати складні сюжети, грати з тінню і світлом, комбінувати техніки.

    В нашому магазині ви зможете придбати будь-яку модель випалювача за доступною ціною. З допомогою цих приладів прикрашаються всілякі дерев'яна яні поверхні цікавими малюнками, портретами або пейзажами. Це мистецтво доступне не тільки художник, але навіть дитині, головне, проявити наполегливість і фантазію. При цьому пам " ятайте про обов'язкове дотримання техніки безпеки!