Паяльник ZD-200C 30W (євровилка)

Виробник: Zhongdi
Модель: ZD200C 30W-E
237 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Загальний опис паяльника

Паяльник ZD-200C з нагрівачем 30 Вт має класичні види виготовлення а саме паяльник-олівець, особливістю саме цієї моделі є євровилка. Підійде такий паяльник для негабаритний пайки або для спайки не сильно грубих проводів перерізом до півтора міліметра. Ідеально підійде як для дому так і для невеликих майстерень для ремонту теле - і радіо - апаратури.

Якість виготовлення паяльника

Виготовлений паяльник з високоякісних матеріалів як в цілому так і окремо, Наприклад ручка паяльника виготовлена з негорючого пластику синього кольору на яку для зручності роботи одягнена жовта гумова насадка, яка дозволяє паяльнику зручно сидіти в руці і служить додатковим захистом від опіку. В результаті вийшла гарна ручка синьо-жовтого кольору попереду якої знаходиться теплової розсіювач для запобігання перегріву ручки.

Нагрівальні і нагрівають елементи паяльника

Жало паяльника кріпиться цангою. спеціальна форма жала додає йому теплову ємність що в свою чергу робить пайку однорідної і красивою. До речі жало ви також можете замовити в нашому магазині WST.IN.UA в категорії "Жала для паяльників".

Паяльник оснащений ніхромовим нагрівачем, як говорилося уже вище, потужністю 30 Вт, всередину якого вставляється жало і зверху прикручується цангою.

Переваги та рекомендації

Такий тип паяльників має ряд переваг перед аналогічними моделями. Паяльник дуже простий у використанні і обслуговуванні для пайки ідеально підходять будь-які побутові не кислотовмісні флюси і каніфоль для пайки найчастіше використовують припій марки ПОС-60 але також можливо застосування інших не тугоплавких припоїв.

Більш докладно про характеристики паяльника ви можете дізнатися у фахівців нашого інтернет-магазину "Будинок радіоаматора".

Характеристики паяльника ZD-200C 30W (євровилка):

  • Напруга: 220 В
  • Потужність: 30 Вт
  • Нагрівальний елемент: ніхромовий
  • Рукоятка: пластмаса прогумована
  • євровилка
  • Жало змінне
Атрибути
Потужність паяльника 30W

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно
Рекомендовані товари