Zhongdi

Zhongdi

Ningbo Zhongdi Industry & Trade Co., Ltd. є професійним виробником паяльників, паяльних станцій з регульованою температурою, паяльних фенів, клейових пістолетів, збільшувальних ламп, наборів електричних інструментів тощо. Ми працюємо у сфері пайки понад 20 років.

Завдяки наполегливому дотриманню віри «Якість відмінна, клієнти перш за все; Посилити управління, перевершити найкраще», ми змогли розвинути себе в підприємство площею 10 000 квадратних метрів, яке виробляє продукти на суму 10 мільйонів доларів США на рік для клієнтів з більш ніж 50 країн.

Запатентована продукція: наша професійна команда досліджень і розробок, що складається з 8 членів, щороку пропонує багато видів нових продуктів. До цього часу ми вже розробили понад 30 запатентованих продуктів, які приносять нашим клієнтам хороші переваги збуту на їхньому ринку.

Добре підготовлені працівники: ми запровадили систему управління «6S» (а саме, SEIRI, SEITON, SEISO, SEIKETU, SHITSUKE, БЕЗПЕКА) на нашому заводі, щоб регулювати наше управління в майстерні. Проводячи навчальні уроки для наших працівників два рази щомісяця, наші працівники на фабриці значно підвищили свої навички та покращили розуміння важливості якості, що в свою чергу забезпечило якість нашої продукції.

Професійне та уважне обслуговування: у нас є продуктивна та ефективна команда, що спеціалізується на міжнародному торгівлі. Вони пропонують все в одній службі, починаючи з самого початку котирування, виготовлення P/I, виробничого процесу, до організації доставки, фінансових переказів, а також післяпродажне обслуговування, що дуже необхідно і важливо для бізнесу з електронними інструментами.

Відвідування ярмарків та конференцій: ZHONGDI є постійними учасниками весняних та осінніх ярмарків HK Electronic та кантонських ярмарків. Ми надаємо великого значення таким ярмаркам і розглядаємо їх як вікно та посередника, щоб показати наші нові продукти нашим клієнтам, а також ми розглядаємо це як цінний шанс зустрітися з нашими клієнтами віч-на-віч для ближчого спілкування та спілкування.

Суворе дотримання конфіденційних правил: хоча ми прагнемо шукати передовий дизайн продукту, як ми є, ми суворо дотримуємося загальних конфіденційних правил, тобто не копіюємо ілюстрації клієнта, не ліпимо продукти клієнта, не купуємо предмети клієнта у будь-якої третьої сторони. Ми робимо те саме, коли наші клієнти просять нас розробити для них нові продукти. Наші клієнти завжди можуть довіряти нам.  

«Поки добре, то краще, але краще – краще», Як 20-річний надійний діловий партнер для наших клієнтів, ми глибоко розуміємо, що лише пропонуючи кращі продукти з кращим сервісом, ніж у конкурентів, ми можемо рухатися вперед стабільними темпами. ZHONGDI тепло вітаємо до співпраці з друзями з усього світу!


634 ₴

Показано з 1 по 25 із 573 (23 сторінок)