Паяльник ZD-200C 60W (евровилка)

Виробник: Zhongdi
Модель: ZD200C 60W-E
257 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Загальний опис паяльника

Паяльник ZD-200C з нагрівачем 60 Вт має класичні види виготовлення а саме паяльник-олівець але з маленькою особливістю - провід живлення має на кінці євровилку. Підійде такий паяльник для негабаритний пайки або для спайки не сильно грубих проводів перетином до 2,5 міліметра, але так само цей паяльник вже може впоратися і з досить великими майданчиками або для пайки в прохолодних приміщеннях. Ідеально підійде як для дому так і для електромонтажників.

Якість виготовлення паяльника

Виготовлений паяльник з високоякісних матеріалів як в цілому так і окремо, Наприклад ручка паяльника виготовлена з негорючого пластику синього кольору на яку для зручності роботи одягнена жовта гумова насадка, яка дозволяє паяльнику зручно сидіти в руці і служить додатковим захистом від опіку. В результаті вийшла гарна ручка синьо-жовтого кольору попереду якої знаходиться теплової розсіювач для запобігання перегріву ручки.

Нагрівальні і нагрівають елементи паяльника

Жало паяльника кріпиться цангою. спеціальна форма жала додає йому теплову ємність що в свою чергу робить пайку однорідної і красивою. До речі жало ви також можете замовити в нашому магазині WST.IN.UA в категорії "Жала для паяльників".

Паяльник оснащений ніхромовим нагрівачем, як говорилося уже вище, потужністю 60 Вт, всередину якого вставляється жало і зверху прикручується цангою.

Переваги та рекомендації

Такий тип паяльників має ряд переваг перед аналогічними моделями. Паяльник дуже простий у використанні і обслуговуванні для пайки ідеально підходять будь-які побутові не кислотовмісні флюси і каніфоль для пайки найчастіше використовують припій марки ПОС-60 але також можливо застосування інших не тугоплавких припоїв.

Більш докладно про характеристики паяльника ви можете дізнатися у фахівців нашого інтернет-магазину "Будинок радіоаматора".

Характеристики паяльника ZD-200C 60W (євровилка):

  • Напруга: 220 В
  • Потужність: 60 Вт
  • Нагрівальний елемент: ніхромовий
  • Рукоятка: пластмаса прогумована
  • євровилка
  • Жало змінне
Технічні характеристики

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно