Паяльник ZD-200C для станції ZD-99

Виробник: Zhongdi
Модель: ZD-200C-ZD-99
266 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Опис продукту Паяльник ZD-200B для станції ZD-98

У роботі всякого радіоаматора починається момент, коли невигадливого паяльника стає не достатньо. І наступний хід – це придбання паяльної станції. Чудовим варіантом не лише для домашнього, але і для проф застосування вважається паяльна станція ZD-98, в наборі з паяльником ZD-200B хорошим вибором.

Перевага:

Паяльник ZD-200B спеціалізований для роботи в парі зі станцією. Він дуже добре доповнює дане пристрій. Паяльничек ZD-200B містить маленька вага. Це дозволяє застосувати прилад тривалий час. Для запобігання пробою, ручку інструменту виготовили з пластику. Вона комфортно і просто лежить в руці.

Нагрівальний елемент в паяльнике ZD-200Bніхромовий. Це істотно знижує ціну наданої моделі, але не відбиваються на якості роботи. Аналоги з керамічним нагрівачем більш довговічні, за умови дбайливого поводження. Але в у разі якщо застосувати пристрій в домашніх цілях, то паяльник ZD-200B впевнено забезпечує роботу над усіма завданнями.

У разі якщо ви вже давним-давно захоплюєтеся радиолюбительским справою і звичайні паяльники вже не задовольняють всі потреби, про вас в обов'язковому порядку треба придбати паяльну станцію.

Про всі нюанси вибору цього приладу і аксесуарів до нього повідають знавці магазину WST.

Технічні властивості:

Напруга живлення: 220 - 240 В 50 / 60 Гц;
Спектр температур: 150 — 450°C;
Вага: 0,8 кг.

Комплектація:

Паяльник;
Упаковка.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно
Рекомендовані товари