Паяльна станція ZD-915 з відсмоктуванням припою

Виробник: Zhongdi
Модель: ZD915
4,720 ₴

 • Наявність: Є в наявності


Паяльна станція з відсмоктуванням припою ZD-915 - цифрова демонтажна паяльна станція для выпайки елементів. Регулювання температури здійснюється за допомогою кнопок Up і Down. Так само є можливість вибору відображення температурних показників °F чи °C. Робоча температура встановлюється в діапазоні від 160°C до 480°C. Нагрівальний елемент паяльника керамічний.

Демонтажна паяльна станція ZD 915 - якісний пристрій для пайки / розпаювання електронних компонентів зі схем без ризику їх пошкодження.

 Паяльна станція для розбирання електронних компонентів з друкованих плат. Станція з вбудованим внутрішнім компресором, який активується, створюючи розрідження при натисканні на спусковий гачок пістолета. У порівнянні зі звичайними екстрактор він більш зручний і дозволяє працювати швидше - нагріває саму банку. Центральний блок оснащений великим і легко читаним РК-дисплеєм з підсвічуванням, на якому відображається задане значення температури і температура виміряна (зчитана) з жала паяльника. Температура регулюється за кроком 1 ° C в діапазоні від 160 ° C до 480 ° C. Ефективний нагрівач потужністю 90 Вт впорається з багатьма складними випадками.


    Демонтажний паяльник добре підходить для демонтажу електронних компонентів з наскрізними отворами з друкованих плат. Станція для демонтажу паяльника - незамінний елемент в будь-якому професійному сервісі. Наконечник демонтажного паяльника, тобто сопло, постійно нагрівається до заданого значення температури. Нагрівальний елемент приклада - пістолет, оснащений датчиком PTC, інтегрованим з потужним нагрівачем потужністю 90 Вт. Все це управляється мікропроцесором демонтажної машини ZD-915, який забезпечує точний контроль і стабілізацію температури під час розпаювання електронних компонентів.

ФУНКЦІЇ:

 

 1. Рукоятка пістолета з функцією розпаювання дозволяє легко і швидко видалити залишки олова з односторонніх і двосторонніх друкованих плат.
 2. Вбудований датчик забезпечує плавний контроль температури і підтримує її постійний рівень на кінчику наконечника.
 3. Короткий час нагрівання і висока потужність забезпечують комфортну роботу під час пайки.
 4. Компактний зовнішній вигляд, просте управління
 5. Змінні паяльні жала
 6. ЖК-дисплей (відображаються дані: встановлена ​​температура, поточна температура)

Характеристики Паяльної станція ZD-915:

 

Загальні характеристики

Екран

РК-дисплей

Габарити

36 х 29х 23 см

Вага

4.5 кг

Технічні характеристики

Напруга живлення

230В (220-240В) / 50Гц

Потужність паяльника

100 Вт

Температурний діапазон паяльника

160-480 °

Комплект поставки Паяльної станції ZD-915:

 • Блок паяльної станції ZD915 - 1 шт.
 • Тримач для паяльника - 1 шт.
 • Паяльник - 1 шт.
 • Губка для очищення жала - 1 шт.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно
Рекомендовані товари

Паяльна станція з відсмоктуванням припою, Отсос припою електричний, станція для демонтажу, демонтажна станція