Третя рука ZD-10D (MG16128) з лупою

Виробник: Zhongdi
Модель: ZD10D
195 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Третя рука ZD-10D (MG16128) - тримач для фіксації дрібних деталей в різному положенні c лупою для збільшення х 2.5. Лупа вміщена в сталеву рамку. Третя рука ZD-10D складається з литого металевої підставки, шести нікельованих рухомих кріплення, двох сполук з затискач типу "крокодил" і збільшувального скла кратністю х 2.5. ZD-10D незамінна при пайку електроніки, ремонті і складанні дрібних компонентів і деталей, а також в ювелірній справі.

[ЯКІСТЬ]: міцна чавунна підставка утримує пристрій у вертикальному і стабільному положенні і забезпечує надійну і надійну фіксацію, яка утримує предмети в стійкому положенні під час роботи або пайки компонентів.


[Збільшувальне скло]: Ці вільні руки оснащені п'ятикратним збільшувальним склом на регульованому кронштейні для точної роботи з дрібними предметами або деталями.


[Подвійні Затискачі]: подвійні пружинні затискачі типу «крокодил» прикріплені до власника на регульованих важелях, які надійно утримують компоненти, заготовки, невелику електроніку і побутову техніку в стійкому положенні для задач пайки, які потребують точності і ефективності.


[РЕГУЛЬОВАНИЙ]: збільшувальне скло і затискачі встановлені на регульованих кульових шарнірах для позиціонування та огляду роботи під будь-яким кутом, а також служать додатковими руками для зручного перегляду об'єктів під найважчими кутами.


[ЗРУЧНІСТЬ]: цей інструмент життєво важливий для звільнення рук для безпечної пайки, склеювання, позиціонування, кріплення і складання об'єктів малого і більшого розміру для забезпечення високого рівня точності, наприклад, в авіоніки.


Характеристики маніпулятора Третя рука ZD-10D (MG16128):

  • Матеріал корпусу: метал
  • 6 нікельованих рухомих кріплення для фіксації у всіх положеннях
  • Лінза з кратністю збільшення х 2.5
  • Діаметр лінзи: 60 мм
  • Розміри маніпулятора: 260 мм x 190 мм
  • Вага: 550 г

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Відмінно