Thomson

Thomson

Володіючи багатою спадщиною, яке нараховує більш як 120 років, бренд Thomson став частиною найбільших світових технологічних революцій з непохитною відданістю зробити інновації доступними для всіх. Будинки та за її межами наші інновації невіддільні від повсякденного життя. Ми робимо свій внесок в особливі моменти, які ви поділяєте зі своїми друзями та родиною. Торгова марка Thomson пропонує широкий спектр електротехнічної продукції, що охоплює телебачення, аудіо-відео, телефонію, інформаційні технології, підключені пристрої, побутову, малу і велику побутову техніку, а також охорону здоров'я та благополуччя, але в нашому магазині "Будинок радіоаматора" поки доступні тільки телевізори Thomson, монітори та радіотелефони.

«Дружні технології - значить бути на стороні людей. Це доказ того, що інновації та емоції можуть йти рука об руку. Ми можемо покластися на дружні технології, ми можемо їм довіряти ».

Протягом понад 120 років, завдяки надійності і якості своєї продукції, покоління сімей довіряли Thomson полегшення повсякденному житті як вдома, так і за його межами.

Цим знаком бренду Thomson підкреслює цінності, які зробили його успішним: довіра, спільне використання, інновації, простота, стиль.

Таким чином, бренд пропонує широким масам надійні продукти та корисні інновації, щоб кожен міг скористатися перевагами технологій за допомогою одного з найширших діапазонів технологічних продуктів: телевізори, аудіовізуальні засоби, телефони, інформаційні технології, підключені продукти, а купити продукцію Thomson Вам допоможе інтернет-магазин WST.


4,466 ₴

5,959 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)